Bilim Kurulundan Haberler

Spor Bilim Kurulu 2. Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi
Spor Bilim Kurulu 2. Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi
26.11.2021

 

Spor Bilim Kurulu üyelerimiz 26 Kasım 2021 tarihinde 2. toplantısını çevrimiçi olarak gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Dilara Özer’in çocuklar için kapsayıcı hareket eğitimi ile ilgili yaptığı sunum ile başlayan toplantı, Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğünün projeleri hakkında yaptığı sunum ile devam etti.

Doç. Dr. Gülçin Güven’in projesinin hayata geçirilmesi planlanan toplantıda, Başakşehir Belediyesinde yapılacak olan spor organizasyonları için önemli kararlar alındı.

 

Bilim Kurulundan Haberler Spor Bilim Kurulu Tanışma Toplantısını Gerçekleştirdi Spor Bilim Kurulu 1. Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi Spor Bilim Kurulu 2. Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi ‘’Kapsayıcı Hareket Merkezi’’ Projesi Sunumu Yapıldı Belediye Başkanımız Sayın Yasin Kartoğlu 3. Olağan Bilim Kurulu Toplantısına Katıldı Ailelere Yönelik ‘’Sporcu Ebeveyni Eğitimi’’ Yapıldı Eğitimcinin Eğitimi Fitness Programı” Sertifika Töreni Gerçekleştirildi Down Sendromu Ve Spor Çalıştayı’’ Yapıldı BESYO Hazırlık Akademisi Öğrencilerine Yönelik ‘’Öğrencilerin Sınava Hazırlık Sürecine Destek’’ Eğitimi Gerçekleştirildi. PROF. DR. TURGAY BİÇER ‘’ETKİLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ’’ EĞİTİMİNİ DÜZENLEDİ ‘’BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK KAMPI’’ AKADEMİK ÇALIŞMALARI ‘’ERASMUS+ YETİŞKİN EĞİTİMİ AKREDİTASYONU’’ EĞİTİMİ 8. OLAĞAN SPOR BİLİM KURULU TOPLANTISI Sporda Zihinsel Gelişim Ve Danışmanlık Eğitimleri SPORUN T’Sİ TOPLANTISI YAPILDI 10. OLAĞAN SPOR BİLİM KURULU TOPLANTISI Spor Bilimleri Fakülteleri Hazırlık Akademisi Öğrencilerine Yönelik ‘’Üniversite Hazırlık Sürecinde Sınav Kaygısı Ve Stresi’’ Semineri Gerçekleştirildi Türkiye Yüzyılında Gençlik ve Spor Çalıştayı SPORUN BAŞAKLARI PANEL PROGRAMI SPOR BİLİM KURULU YENİ YIL TOPLANTISI ŞUBAT AYI TOPLANTISI Spor Bilimleri Fakülteleri Hazırlık Akademisi Öğrencilerine Yönelik ‘’Üniversite Hazırlık Süreci’’ Semineri Gerçekleştirildi